corrections_aurelka-orto_1

 

Aurelka ORTO je obuv vyráběná na míru. Obuv se vyrábí na základě naměřených parametrů, na základě nichž je vhodné po konzultaci s lékařem/fyzioterapeutem stanovit typy korekcí, které budou na obuvi provedeny.

Tato řada obuvi byla vyrobená na žádost ortopedických lékařů a fyzioterapeutů. Byly zohledněny také přání rodičů a dětí na vzhled obuvi. Díky tomu se nemusí děti stydět ani za pokročilou korekci na své obuvi. Každá bota z páru, může být vyrobená individuálně s různými korekcemi/velikostmi a dokonce s vlastním barevným provedením.

V článku Korekce obuvi naleznete nejčastěji prováděné korekce. Výrobce však umí realizovat i ty nejspecializovanější a nejneobvyklejší úpravy obuvi.

Cenu obuvi s korekcemi zjistíte tak, že si k vámi vybranému modelu přičtete cenu za korekci, která je výrobcem stanovená dle velikosti na 700 Kč / 1.000 Kč a 1 000 Kč pro kolekci Aurelka Comfort ORTO

Až na výjimky umí výrobce udělat korekci na všech modelech.

K výrobě obuvi je nutné přiložit měřící kartu s dalšími podklady. Seznam naleznete u karty měření.

Některé korekce je možné umístit také uvnitř obuvi. 

Každý model, který je vyrobený individuálně bude mít tento štítek:

Metka na botech Aurelka orto

 

Karta měření AurelkaORTO

Korekce zkrácení obuvi

Pokyny pro měření

 

Věnujte prosím měření dostatečnou pozornost. Nohu měřte s ponožkou (případně s ortopedickou vložkou bude-li poté do obuvi vložena).

Bude-li nutné upravit obuv, která byla vyrobená na základě chybného měření, budou veškeré náklady hrazeny ze strany zákazníka (dopravné k výrobci a od výrobce a případné náklady na opravu obuvi)

V případě jakýchkoliv dotazů jsem k dispozici na uvedených kontaktech.

logo comfort
Korekce obuvi Comfort ORTO
1 000 Kč

Na dotaz 
Detail
Kód: KOREKCECOMFORT
aurelka orto
Korekce obuvi do vel.35
700 Kč

Na dotaz 
Detail
Kód: KOREKCE35
aurelka orto
Korekce obuvi od vel.36
1 000 Kč

Na dotaz 
Detail
Kód: KOREKCE36
3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení